"Чайка"

Є на карті Київщини міні-країна дитинства, яка не позначена ні на географічній, ні на фізичній картах. Проте вона особливими кольорами розмальована у памяті тих дітей, яким хоча б раз пощастило побувати у «Чайці».  Не вистачить  при цьому всіх кольорів веселки, аби повністю описати чи зобразити ті дні, що пролітають у особливій атмосфері, які створюють працівники у співавторстві з природою. Кожен із них особливий і не схожий на інший. Чи не це і є якраз тією родзинкою, тим магнітом, який притягує до себе дітей з усієї України?

 Хто побуває у країні спорту, здоров’я, туризму, сміху, конкурсів, розваг, подорожей, процедур, вистав, смачних обідів, змагань, ще перебуваючи у закладі обов’язково мріятиме про те, аби знову і знову повертатися у особливий колектив, де вже за хвилину всі стають друзями. 

«Чайка» - країна щасливого дитинства, небайдужа до кожного, хто стає її жителем

Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка» розташований за адресою вул. Замлиння 15, с. Чайки, Богуславського району, Київської обл., що за 125 км. від м. Київ та 5 км. від м. Богуслав.

Заклад розпочав роботу в 1987 році. З 1997 року працює цілорічно, а в  1999 -  отримав статус дитячого оздоровчого закладу санаторного типу.